Ana Sayfa Ads Tesettür En Güzel Tarzlardan Birisidir

Tesettür En Güzel Tarzlardan Birisidir

805
0
Paylaş

Hayatınızı çok daha kaliteli bir giyim tarzına sahip olarak geçirmek istiyorsanız, ilk göz atmanız gereken tarzlardan birisi de tesettür tarzıdır. Her zaman en güzel modellerin en güzel parçaların en güzel tasarımların en güzel desenlerim ve binlerce renkten oluşan cümbüşün kullanıldığı bu tarz her zaman bayanlara yakışan bir tarzdır. Elbette her kadın kendine ait bir tarzının olmasını, her hangi başka bir kadınla pişti olmamayı ve her zaman kendine özgü renklerden, desenlerden, işlemelerden ve benzeri durumlardan giyinmeyi tercih eder. Tesettürlü bayanların da tam olarak yansıtmak istediği tarza tamamen kendine özgü olan tarzlarıdır. Bu nedenle sizler de bu tarza bürünerek çok harika modellerden oluşan parçaları temin edebilir ve artık hayatınızı çok daha kaliteli bir tesettür tarz içerisinde geçirebilirsiniz. Tuniklerden çeşitli pantolon ve etek modellerine, kap modellerinden pardösü modellerine, binlerce çeşit şal modelinden eşarp modeline varana kadar pek çok parçaya sahip olabilirsiniz. Üstelik tamamen kendinize özgü tesettür kombinler elde ederek kendi tarzınızı da oluşturmuş olursunuz. Tarza ilk girmeye başlamadan önce elbette birkaç ipucunu takip etmeli, çevrenizden öneriler almalı ve daha önceden beri bu tarza sahip olan kişileri de takip etmeye başlamanız gereklidir.

Ferace Modelleri İle Sakinliğinizi Yansıtın

Ben tesettüre dair tamamen kendime ait bir tarza elde etmek istiyorum ancak bu tarzda bulunan parçalar her zaman sakin, desensiz ve daha şık ya da klasik görünen parçalar olsun istiyorsanız, ferace modelleri tam olarak bu isteğinize yanıt veren niteliktedir. Sizler de feracelerinizi seçerek dolaplarınızda yer verin ve en acil kombin yapmanız gereken durumlarda elinizi atarak derhal giyebileceğiniz özelliklere sahip olan feracelerinizi giymeye başlayın. En çok kullanılan renk siyah ve koyu renkler olmasına rağmen, artık renkli tonlarda da ferace üretilmeye başlamıştır. Sizler de sade ancak renkli giyinmek istiyorsanız ve kolay kombinler elde etmek istiyorsanız, feracelerinizi renkli alabilirsiniz. Pembeden fuşyaya, tozpembeden koyu pembeye, bej renginden krem rengine, mavi renkten turkuaz rengine, zümrüt yeşilinden yakut kırmızısına varana kadar bu çeşitli renkler ferace içinde kullanılmaya başlandı. Bu nedenle siyah ya da koyu renkli giyinmek istemediğinizde ve etrafınızda biraz cıvıl cıvıl görünmek istediğinizde, bu renklerin ve farklı desenlerin kullanıldığı modellerden temin edebilirsiniz. Siyah modellerde daha çok gümüş ve altın sarısı renklerinden oluşan taşlar, pullar, payetler ve güpür işlemelerin kullanımına yer veriliyor. Renkli modellerde ise aynı renk kumaşlardan oluşan lazer kesim desenlere yer veriliyor. Bu nedenle tamamen kendi zevkinize uygun ve size yakışacağını düşündüğünüz modeller içerisinden tercih yapabilirsiniz.

Tunik Giymeden Tarz Olmaz!

Tunik tesettüre dair bilinen ve gelişen modada olmazsa olmaz parçalardan birisidir. Sizler de dolaplarınızda bu modeller yer vermeli ve her an her yere giderken rahatlıkla kullanabileceğinizin farkında olmalısınız. Tunikler giyildiği zaman hem kişiye rahat hareket etme imkânı sağlıyor hem de şık görünmesini sağlıyor. Spor tarzınıza uygun modelleri de şık ve klasik tarzınızda uygun modelleri de rahatlıkla bulabilir ve her zaman en güzel şekilde kullanabilirsiniz. Önemli olan renk ve desen açısından modelleri ve diğer parçaları uydurabilmeniz ve doğru kombinler yapıyor olmanızdır. Tunik deyince aklınıza gelebilen tüm parçalarla rahatlıkla kombin edilebilir. İster Jean pantolon modelleriyle ister kumaş pantolon modelleriyle ve isterseniz de etek ve bol paça pantolon modelleriyle kombin edebilir ve en acil durumlarda dahi bu rahat tunik parçaları kullanarak çok şık olabilirsiniz.

 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here