Ana Sayfa Ads Dilek Karaçay Oyunculuğu Bırakıp İş Kadını Oldum Çok Mutluyum

Dilek Karaçay Oyunculuğu Bırakıp İş Kadını Oldum Çok Mutluyum

2868
0
Paylaş

 

Beni en çok duygulandıran Güneşi Gördümde rol aldığım avukat rolüydü. Etkisinden 2 sene çıkamadım diyen başarılı oyuncu aynı zamanda oynadığı diğer filmler şu şekilde sıralanabilir; New york da beş minare Newyork’ta 5 minare, Babam ve oğlu, 7 İnci koğuştaki, mucize, Kelebeğin rüyası, Aşk tesadüfleri sever ve Gönül filmidir.

 

Başarılı İş Kadını Dilek Karaçay kimdir yakından tanıyalım. Dilek Karaçay 2010 yıllarında her ne kadar adını oyunculuk üzerine duyurmuş olsa Dilek Karaçay aynı zaman aile şirketinin tek varisidir. Başarılı iş kadını Dilek Karaçay’ın eğitim hayatına hep birlikte göz atalım.

İlk okulu başarılı ile tamamlayan Gün Dilek hanım Lise eğitimine ülkemizin en prestijli lisesi olan Galatasaray lisesini kazanmıştır. Ailesinin ve arkadaşlarının Dilek hanımın Galatasaray lisesini kazanması pekte şaşırtmamıştı aslında. Üniversite eğitiminde ise 2007 Boğaziçi üniversitesi Finans mühendisliği kazandı.

 

Bu başarıların ardından ise yurtdışından bir eğitim bursu kazandı.Amerika’da 2012 the university of cambridge Uluslararası dış ticareti kazandı.

 

Oyunculuk kariyerimi bırakıp aile şirketinin başına geçtim. Bunu isteyerek yaptım ve şuan 1200 çalışanımızla ülkemize hizmet veriyoruz diyerek sözleri sonlandırdı Başaralı iş insanı Dilek Karaçay.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here