Ana Sayfa Ads Klasik ve Farklı Yüzük Tasarımları Aris Pırlanta Vitrinlerinde

Klasik ve Farklı Yüzük Tasarımları Aris Pırlanta Vitrinlerinde

357
0
Paylaş

Yüzükler, kadınların en sevdiği takılar arasında yer alırlar. Elleri daha bakımlı ve güzel gösterirler. Birbirinden farklı tasarıma sahip yüzükler arasında, zarif, narin olarak tasarlanmış yüzükler, minimal sevenler tarafından sıkça tercih edilir. Yine yüzüğünün belirgin olmasını sevenler yüzük tercihlerini büyük karatlı yüzüklerden yana kullanıyorlar.

Yüzük seçimi yaparken parmak yapısını da dikkate almak gerekir. Her ne kadar hangisi zevkinize uyuyorsa onu almak istemekte haklı olsanız da, bazı yüzükleri çok beğenmenize rağmen parmağınıza yakıştıramayabilirsiniz. Eğer kalın parmaklara sahipseniz küçük taşlı ve ince yüzükleri deneyebilirsiniz. Zarif ve ince parmak yapısına sahip olanlar biraz daha rahat tercih yapabilir, zarif veya büyük tasarımlı yüzüklerin çoğu parmaklarına yakışacaktır. Aradığınız modelde yüzükler için https://www.arispirlanta.com  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pırlantanın Zarif İhtişamı

 

En çok tercih edilen yüzük çeşitlerinden biri tabi ki pırlanta yüzükler. Bilhassa gümüş ile olan harika uyumu birçok kişiyi pırlanta taşlı yüzük seçmeye itebilir. Hem ihtişamlı, hem de zarif yüzük tercih etmek isterseniz, düşük karatlı pırlanta tektaşları tercih edebilirsiniz. Pırlantanın ışıltısı yüzüğünüzü öne çıkarmaya yeterli olabilir.

Pırlanta yüzük arayışında olanlar  https://www.arispirlanta.com/pirlanta-tektas-yuzukler  adresini ziyaret edip zevklerine hitap eden yüzüklerden birini tercih edebilirler. Sitede birbirinden farklı tasarıma sahip pırlanta tektaş yüzükleri bulmak mümkündür.

Yakut ve Altının Ahengi

 

Masallara yakışır yüzük istiyorsanız eğer yakut taşlı yüzükler size göre. Aris Pırlanta ile aradığınız modellere ulaşabilirsiniz. Özel günlerinizde de tercih edebileceğiniz yakut yüzükleri zevkinize göre altın veya gümüş tercih edebilirsiniz. Sizin için farklı kesimlere sahip yakut yüzük seçenekleri bu adreste bulabilirsiniz. https://www.arispirlanta.com/yakut-yuzukler
Oval kesim, baget kesim ya da  damla. Size sadece zevkinize en çok uyanı seçmek kalıyor. Altın üstüne kırmızı yakutun uyumunu da söylemeden geçmeyelim. Yine minimal isterseniz küçük taşlı veya büyük isterseniz daha büyük yakuta sahip yüzükler bulunuyor.

Safir Deyince

 

Mavi rengin getirdiği asalet safir yüzükleri apayrı bir yere koyuyor. Aris Pırlanta size bu konuda da çeşitli ve uygun fiyatlı seçenekler sunuyor. Safir yüzüklerde de farklı tasarıma sahip kesimler bulunmaktadır. Ağırbaşlı ve naif görünümlü bu yüzükler, nostaljik bir havaya da sahipler. Yakutun  aksine safir taşı en çok gümüşle uyumlu. Safir taşın en çok tercih edildiği hali oval kesim ve damla kesim. Safir yüzükler için yine. https://arispirlanta.com/safir-yuzukler web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aris Pırlanta sitesinde dilediğiniz modelleri bulacaksınız.

 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here